#JUSTWork Campus

Geleceğe ilerlemek isteyenler, geleceği JUSTWork Ofis Kampüs’te yaşamaya başladılar.

JUSTWork; Amerika’daki Google, Facebook, Amazon gibi teknoloji şirketlerinin ofis kampüslerinin bir muadili olarak tasarlanan 7/24 açık bir paylaşımlı çalışma alanıdır.

banner

Geleceğin deneyimi olarak adlandırılan kampüsümüzün koridorlarında üyeleri elektrikli scooterlar ve kaykaylar üzerinde görürseniz şaşırmayın. Yeni nesil şirketler, büyük dönüşüm yolculuğunun içinde öncü olarak çalışan Fintech’ler, Startuplar ve High-Tech şirketlere geleceği şimdiden yaşatan yeni jenerasyon çalışma platformları sunuyoruz…

banner

Birbirinden farklı esnek çalışma alanları ile şirketlere dinamizm ve enerji sağlıyor. Bununla beraber verimliliği artıran olağanüstü çalışma altyapısı ve yüksek teknolojisi ile şirketlerin yeni doğan ihtiyaçlarını minimum maliyet ile karşılıyor.

banner

Müşterileriniz ve kendiniz için de prestiji sağlamış sağlamakla kalmaz sektörün en iyileriyle aynı ekosistemi paylaşarak network kurma imkanına sahip olursunuz.

Geleceği tasarlamaya ve anlamaya çalışan tüm şirketler, ‘yeni dünya düzeninde’ esnek ve çevik çalışma modellerinin artacağı konusunda hem fikirler. Pandemi sonrasında dünyada oluşan iş süreçlerinde hibrit çalışma sistemi yaygınlaşıyor; Ekiplerin bir kısmı evden çalışırken bir kısmı da esnek ofis düzeninde devam ediyor. İş toplantılarını, konferanslarını, seminerlerini, workshop’larını, aktivite ve etkinliklerini JUSTWORK’ te gerçekleştiriyorlar.

1.500 kişilik, 10.000 m2’lik düz ayak Ofis Kampüsü ile; Açık hava ve yeşil alanları ile çevre-dostu Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yer almaktadır. 150’den fazla teknoloji şirketine ev sahipliği yapan JUSTWork içeri girdiğinizde itibaren size Silikon Vadisini anımsatacak.